ČEKIĆARI SE NE ZAUSTAVLJAJU: Milivojević i saigrači gledali kako Vest Hem odnosi bodove sa njihovog stadiona!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas Kristal Palas u gostima sa 3:2, u 20. kolu Premijer lige.

Vest Hem je vezao četiri pobede i sa 35 bodova je izbio na četvrto mesto, koje vodi u Ligu šampiona.

Tim iz istočnog Londona je pobedio posle preokreta, pošto je gradski rival vodio već od trećeg minuta golom Vilfreda Zahe.

Tomas Souček je preokrenuo do poluvremena golovima u devetom i 25. minutu, a u 65. je na 3:1 povećao Kreg Doson.

Drugi gol za Palas, kojim je postavljen konačan rezultat, postigao je Miči Batšuaji u nadoknadi.

Kristal Palas, za koji je do 73. minuta igrao srpski fudbaler Luka Milivojević, treću je utakmicu bez pobede i na 13. je mestu sa 23 boda.

Lids je kao gost sa 2:1 pobedio Njukasl i tako prekinuo niz od dva poraza.