TUHELU SAMO BOD NA DEBIJU: Čelsi igra kao da Lampard nije otišao

premijer liga

Fudbaleri Čelsija i Vulverhemptona odigrali su nerešeno 0:0, u 20. kolu engleske Premijer lige.

Čelsi je imao čak 79 odsto poseda, deset udaraca ka golu protivnika više od Vulvsa, od kojih je pet išlo u okvir gola, ali to nije bilo dovoljno da Tomas Tuhel debituje pobedom na Stamford bridžu.

Ekipa Čelsija je osma na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i Arsenal, dok je Vulverhempton osvojio 23 boda i zauzima 13. poziciju.

U narednom kolu, Čelsi će dočekati Barnli, dok će Vulverhempton gostovati Kristal Palasu.

U istom terminu, Barnli je na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 3:2.

Vodila je Aston Vila dva puta golovima Olija Votkinsa u 14. i Džeka Griliša u 68. minutu. Izjednačenje i pobedu Barnliju doneli su Ben Mi u 52, Dvajt Meknil u 76. i Kris Vud u 79. minutu.

Barnli je upisao šestu pobedu u šampionatu i sa 22 boda zauzima 15. poziciju, dok je Aston Vila 10. sa 29 bodova.

U narednom kolu, Aston Vila će gostovati Sautemptonu.