PREMIJER LIGA: Čudo na Enfildu, Brajton savladao Liverpul! Vest Hem bolji od Aston Vile, spektakularan debi Lingarda! VIDEO

KAKVO VEČE

Fudbaleri Brajtona pobedili su večeras u Liverpulu istoimenu ekipu sa 1:0, u meču 22. kola Premijer lige.

Gol vredan pobede za Brajton postigao je Stiven Alzate u 56. minutu meča.

Liverpul je ostao na četvrtom mestu Premijer lige sa 40 bodova, dok je ekipa Brajtona došla do 15. mesta sa 24 boda.

U sledećem kolu Liverpul dočekuje Mančester siti, a Brajton gostuje Barnliju.

Pobedu na gostovanju zabeležio je i Vest Hem protiv Aston Vile, rezultatom 3:1.

Tomaš Souček je u 51. minutu doveo goste u vodstvo, a drugi gol za ekipu iz Londona je pet minuta kasnije postigao Džes Lingard.

U 81. minutu rezultat je smanjio Oli Votkins, da bi konačnih 3:1 za Vest Hem postavio svojim drugim golom na meču Lingard u 83. minutu.

Vest Hem na petom mestu Premijer lige ima 38 bodova, a Aston Vila na devetom mestu ima 32 boda.