LESTER PONIZIO LIVERPUL: Lisice do bodova stigle posle velikog preokreta (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Lestera pobedili su na svom terenu ekipu Liverpula sa 3:1, u meču 24. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo golom Mohameda Salaha u 67. minutu, a domaći tim izjednačio je u 79. minutu preko Džejmsa Madisona, koji je gol postigao iz slobodnog udarca.

Džejmi Vardi je u 81. minutu iskoristio grešku golmana Liverpula Alisona i odbrambenog igrača gostiju Ozana Kabaka, te je doveo domaći tim u vodstvo.

Do kraja meča Lester je postigao još jedan gol preko Harvija Barnsa u 85. minutu.

Na tabeli Premijer lige Lester ima 46 bodova na drugom mestu, dok je Liverpul upisao treći poraz u nizu i nalazi se na četvrtom mestu sa 40 bodova.

U sledećem kolu Lester gostuje Aston Vili, a Liverpul dočekuje gradskog rivala Everton.