SUPERLIGA PO LEDENOM SUBOTNJEM DANU: Nerešeno u Beogradu i Lučanima, Mačva slavila nad Metalcem

SUPERLIGA

Fudbaleri Voždovca odigrali su na svom terenu u Beogradu nerešeno 1:1 protiv Indjije, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Voždovac je poveo u devetom minutu golom Marka Gajića, a bod gostujućoj ekipi doneo je Željko Dimitrov u 41. minutu.

Voždovac je nastavio niz utakmica bez pobede i 10. je na tabeli sa 29 bodova. Indjija je prekinula niz poraza, a posle prvog remija u ligi zauzima 17. mesto na tabeli sa 19 bodova.

Fudbaleri Mačve pobedili su na svom terenu u Šapcu Metalac sa 2:1.

To je peta pobeda Mačve u prvenstvu, posle koje je ekipa pretposlednja na tabeli sa 17 bodova. Metalac je 12. sa 26 bodova.

Fudbaleri Mladosti odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Radnika.

Radnik je deveti na tabeli sa 29 bodova, a Mladost zauzima 11. mesto sa dva boda manje.