SRBI CEPAJU MREŽE: Pogodili Marko Šćepović i Dejan Joveljić VIDEO

u formi

Srpski fudbaleri Marko Šćepović i Dejan Joveljić, pogađali su danas mreže protivnika.

Marko Šćepović je odlično startovao u dresu Omonije, čiji je član postao početkom godine. Pogađao je i prošle sedmice, a efikasan je bio i protiv Ermisa.

Njegov tim je kao gost slavio sa 2:0, a Šćepović je bio strelac prvog gola u 32. minutu, kada je udarcem glavom poslao loptu u mrežu posle odličnog centaršuta sa leve strane. Dvanaest minuta kasnije Asante je postavio konačan rezultat.

Ovo je Šćepoviću bio već peti gol u poslednjih pet mečeva, a Omonija je trenutno prva na tabeli sa dva boda više od Apolona, ali i uz jedan meč više.

Odličan je bio i Dejan Joveljić, napadač austrijskog Volfsbergera, koji je u meču 17. kola auistrijske Bundeslige na svom terenu savladao Admiru sa 2:1.

Upravo je Joveljić bio čovek odluke, jer je njegovim golom u 77. minutu.

Volfsberger stigao do pobede, četiri minuta pošto je Lindl promašio penal za domaće.

U poslednja dva meseca ovo je Jovelljiću četvrti gol, a Volfsberger je posle ove pobede šesti na tabeli sa 24 osvojena boda.