GVARDIOLA RAZBIO I MURINJA! Siti nezadrživo grabi ka TITULI: Magični Gundogan "očerupao" Pevce! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Totenhema sa 3:0, u utakmici 24. kola Premijer lige.

Igrač gostiju Pjer-Emil Hojberg napravio je u 21. minutu prekršaj nad Ilkajom Gundoganom, a precizan sa penala bio je dva minuta kasnije Rodri.

Gundogan je do kraja meča postigao i dva gola, prvo u 50. minutu, a zatim u 66. minutu na asistenciju golmana Edersona.

Siti je prvi na tabeli Premijer lige sa 53 boda, dok je Totenhem na osmom mestu sa 36 bodova.

Tim iz Mančestera sledeći meč igra protiv Evertona u gostima u okviru odloženog 16. kola, a potom gostuje Arsenalu. Ekipa Totenhema u redovnom kolu gostuje Vest Hemu.