SLAVLJE POD BAGDALOM: Napredak pobedio Inđiju sa 1:0

superliga srbije

U okviru 23. kola Linglong Super lige Srbije u fudbalu fudbaleri Napretka dočekali su, na svom terenu, ekipu Indjije i slavili minimalnim rezultatom 1: 0.

Jedini gol za "čarapane" postigao je MarkoBačanin u 81. minutu. Ovo je drugi gol mladog veziste, koji je doneo tri veoma važna boda u borbi za goli superligaški život.

Bačanin je doneo bod Napretku i u pretprošlom kolu, na utakmici sa Javorom iz Ivanjice na stadionu “Mladost”, kada je izjednačio rezultat na 1: 1. U timu nije bilo povređenih Kostića i Tomića, što je bio veliki hendikep, ali su se vratili Spremo i Kočić.

Sada Kruševljani mogu malo da odahnu, jer im se, konačno, isplatio veliki trud i zalaganje u nastavku ovogodišnje sezone. Oni su bili bolji i u utakmicama sa Javorom kod kuće i sa Radnikom u Surdilici, ali su nesrećno gubili bodove.

Napredak sada ima 22 boda a u sledećem kolu gostuje novosadskoj Vojvodini.