PARTIZAN PROTUTNJAO SREMOM: Crno-beli sa 6 golova RAZNELI Inđiju i upisali 12. trijumf u nizu! (VIDEO)

SUPERLIGA

Fudbaleri Partizana pobedili su Inđiju sa 6:0 u 24. kolu Super lige Srbije.

Ekipa Aleksandara Stanojevića je u Inđiji bez veliki problema došla od 12. uzastopnog trijumfa u prvenstvu, što im je ukupno 13. pobeda u oba domaća takmičenja.

Golove za crno-bele postigli su Bibras Natho (7. minut sa penala), Lazar Marković (41. minut), Miloš Jojić (45+3), Takuma Asano (51. minut), Nemanja Jović (78.minu) i Igor Vujačić minut pre kraja meča.

Partizan sada ima 59 bodova na drugoj poziciji na tabeli.

FK Partizan

2. POLUVREME

89. minut - GOL! Igor Vujačić je strelac Inđija - Partizan 0:6

85. minut - Poslednja izmena domaćina, Jobe je u igri umesto Bastajića.

79. minut - PETARDA! Partizan stiže do petog gola na meču, Nemanja Jović je strelac!

73. minut - Partizan bez problema drži igru pod kontrolom

65. minut - Još promena kod Partizana: Bajebek i Pavlović menjaju Asana i Jojića

64. minut - Izmena u redovima domaćina: umesto Dimitrova u igri je Ilić

59. minut - Druga izmena u redovima Inđije - umesto Đorđevića u igri je Pantelić.

56. minut - Crno-beli nisu iskoristili stopostotnu šansu! Prvo je probao Jojić, pa Šćekić, ali je čuvar mreže domaćeg tima oba puta bio na visini zadatka

54. minut - Aleksandar Stanojević se odlučio na trostruku izmenu: ić, Holender i Suma su u igri umesto Lazara Markovića, Štulića i Natha

51. minut - GOL! Asano je strelac

14.05 - Počelo je drugo poluvreme!

1. POLUVREME

45+3. minut - MILOŠ JOJIĆ SE UPISAO U STRELCE! Inđija - Partizan 0:3

Grešku u odbrani Inđije iskoristio je Jojić i upisao prvi pogodak od povratka u crno-bele redove

43. minut - Gužva pred golom domaćina, ali na kraju ipak ništa od gola

41. minut - LAZAR MARKOVIĆ DIPLIRA PREDNOST GOSTIJU!

Grešku defanzivca Inđije je iskoristio Asano i proigrao Markovića koji je posle prodora udvostručio prednost Partizana

37. minut - SJAJNA PRILIKA ZA DOMAĆI TIM! Aleksić je šutirao posle kornera, ali lopta je pogodila samo spoljni deo mreže

33. minut - OFSAJD! Jojić je izveo slobodan udarac, loptu je prihvatio Vujačić ali je bio u nedozvoljenoj poziciji

25. minut - Asano je izborio korner, lopta je stigla do Vujačića koji je šutirao pored gola

21. minut - Partizan sve više i više preti. Štulić se našao u sjajnoj prilici, ali je golamn domaćeg tima bio na visini zadatka

14. minut - Partizan dominira na gostovanju

7. minut - Natho je siguran sa bele tačke! INĐIJA - PARTIZAN 0:1

6. minut - PENAL ZA PARTIZAN! Aleksić je oborio Obradovića u kaznenom prostoru, a sudija Simović nije imao dilemu...

2. minut - KAKVA ŠANSA ZA PARTIZAN! Štulić se našao sam pred Jovičićem, ali je gađao pred gola

13.00 - Sudija Novak Simović označio je početak meča!

SASTAVI

INĐIJA : Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević, Škorić - Riznić, Nešković, Bastajić - Dimitrov. Trener: Dejan Čelar.

PARTIZAN : Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – L. Marković, Natho, Asano – Štulić.

Crno-beli će u matine terminu gostovati ekipi Inđije, koja se ozbiljno bori za opstanak u najvišem rangu takmičenja i kojoj svaki bod mnogo znači.

Sa druge strane, ekipa Aleksandra Stanojevića želi da trijumfom priđe na samo tri boda iza Crvene zvezde, doduše uz dva meča više od večitog rivala.

"Izuzetno sam oprezan, gledao sam njihovu utakmicu sa Crvenom zvezdom u Beogradu kada su vodili do pet minuta pre kraja. Oprezni smo, teško je pobeđivati pogotovo u kontinuitetu. Oni su izuzetno agresivna ekipa, bore se za opstanak. Ispratili smo sve njihove utakmice, čak i sa priprema. Spremamo se", rekao je Stanojević.