BRAJTONU SE BAŠ NIJE DALO: Promašili dva penala, poništen im gol, VBA odneo pobebu!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona pobedili su danas na svom terenu ekipu Brajtona sa 1:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Gol za pobedu domaće ekipe postigao je Kajl Bartli glavom u 11. minutu meča.

Brajton je prvu šansu za izjednačenje propustio u 19. minutu, kada je Paskal Gros pogodio prečku sa penala.

U 30. minutu sudija je prerano dao dozvolu Luisu Danku da izvede slobodan udarac, a Dank je iz tako izvedenog udarca postigao gol za Brajton. Nakon pregleda VAR-a gol je poništen, a slobodan udarac je ponovo izveden.

Drugi penal za goste vidjen je u 74. minutu, Dani Velbek je ovog puta pogodio stativu, a neprecizan je bio i na odbijenu loptu.

Srpski fudbaler Branislav Ivanović ušao je u igru u 79. minutu za domaću ekipu.

Na tabeli Premijer lige, Brajton je 16. sa 26 bodova, dok je Vest Bromvič na 19. mestu sa 17 bodova.