MILENKOVIĆ STRELAC U REMIJU FIORENTINE: Milan ne odustaje od titule, pala i Verona! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su danas na gostujućem terenu Veronu sa 2:0, u utakmici 26. kola italijanskog prvenstva.

Milan je poveo u 27. minutu golom Radeta Krunića, a pobedu je obezbedio Dijogo Dalo u 50. minutu.

"Roso-neri" imaju 17 pobeda i drugi su na tabeli sa 56 bodova, tri boda manje ali i utakmicom više od prvoplasiranog Intera. Verona je pretrpela osmi poraz i zauzima osmo mesto sa 38 bodova.

Fudbaleri Fiorentine odigrali su na svom terenu nerešeno 3:3 protiv Parme.

Fiorentina je povela u 28. minutu kada je strelac bio Lukas Martines Kvarta, a izjednačio je Juraj Kucka u 32. minutu iz jedanaesterca. Novo vođstvo domaćina doneo je srpski fudbaler Nikola Milenković golom u 42. minutu, a izjednačio je Jasmin Kurtić u 72. minutu.

Parma je povela u 90. minutu pogotkom Valentina Mihajla, a bod Fiorentini doneo je igrač Parme Simone Jakoponi autogolom u četvrtom minutu nadoknade.

Ekipa iz Firence je bez pobede u poslednje tri utakmice i zauzima 14. mesto na tabeli sa 26 bodova. Parma je nastavila niz utakmica bez pobede i sa 16 bodova pretposlednja je na tabeli sa 16 bodova.

U ostalim utakmicama Krotone je na svom terenu pobedio Torino sa 4:2, a Roma je kao domaćin pobedila Djenovu sa 1:0.

Kasnije igraju Sampdorija-Kaljari i Napoli-Bolonja.