KUP SRBIJE: Posle Radnika i Vojvodina u polufinalu! Lalatović POLUDEO posle gola Subotičana

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i Vojvodine plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbija.

Branilac trofeja Vojvodina je pobedila Spartak u Subotici 2:1, golovima Slavka Bralića u 59. minutu i Petra Bojić deset minuta kasnije, dok je pogodak za Spartak postigao Noboru Šimura (61).

Fudbaleri Radnika iz Surdulice prvi su polufinalisti Kupa Srbije, pošto su ranije danas u četvrfinalu eliminisali TSC posle penala.

U regularnom delu meča u Senti bilo je 1:1 - TCS je poveo golom Nenada Lukića u 18. minutu sa bele tačke, Radnik je u 37. minutu izjednačio preko Milana Makarića i na kraju je ekipa iz Surdulice bila bolja u penal seriji sa 4:3.

Parovi četvrfinala Kupa Srbije: TSC-Radnik 1:1 (3:4), Spartak - Vojvodina 1:2, Partizan - Voždovac (od 17 sati), Crvene zvezda - IMT (meč se igra tokom reprezentativne pauze).