SPEKTAKULARAN SRPSKI OKRŠAJ NA ČIZMI! Pet golova u okršaju Sasuola i Verone, pogađali Lazović i Đuričić! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Sasosula pobedili su danas na svom terenu ekipu Verone sa 3:2, u meču 27. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je poveo golom Manuela Lokatelija u četvrtom minutu, da bi izjednačenje Veroni doneo srpski fudbaler Darko Lazović u 43. minutu meča.

; Sasosulo je u novo vodstvo doveo takodje srpski fudbaler Filip Djuričić, koji je precizan bio u 51. minutu.

Verona do ponovnog izjednačenja dolazi u 79. minutu preko Federika Dimarka, a pobedu Sasosulu doneo je dva minuta kasnije Hamed Traore.

Djuričić je za domaći tim igrao do 67. minuta, dok je Lazović za Veronu odigrao ceo meč, upisavši i asistenciju u 79. minutu.

Sasosulo je osmi na tabeli Serije A sa 39 bodova, dok je Verona na devetom mestu sa bodom manje.