BAJERN LAKO DO TRI BODA PROTIV VELJKOVIĆEVOG VERDERA: Volfsburg pregazio Šalke koji je sve bliži Cvajti, minimalac Majca! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na gostujućem terenu ekipu Verdera sa 3:1, u meču 25. kola Bundeslige.

Bajern je poveo golom Leona Gorecke u 22. minutu, dok je drugi gol za bavarski tim postigao Serž Gnabri u 35. minutu meča.

Treći gol za Bajern postigao je Robert Levandovski u 67. minutu, a konačan rezultat je postavio Niklas Fulkrug u 86. minutu.

Srpski fudbaler Miloš Veljković igrao je za Verder od 76. minuta.

Bajern je prvi na tabeli Bundeslige sa 58 bodova, dok je Verder na 12. mestu sa 30 bodova.

Volfsburg je sa 5:0 na domaćem terenu pobedio Šalke.

Prvo je autogol u 32. minutu postigao Škodran Mustafi, da bi zatim golove za domaći tim postizali Vaut Veghorst u 51, Bote Baku u 58, Josip Brekalo u 64. i Maksimilijan Filip u 79. minutu meča.

Na tabeli lige Volfsburg je treći sa 48 bodova, dok je Šalke na poslednjem mestu sa 10 bodova.

Union Berlin je sa 2:1 pobedio Keln na svom terenu. Gosti su poveli golom Ondreja Dude sa penala u drugom minutu sudijske nadokande prvog poluvremena.

Maks Kruse je izjednačio takodje sa penala u 48. minutu, a pobedu berlinskoj ekipi doneo je Kristofer Trimel u 67. minutu.

Union Berlin je na sedmom mestu tabele sa 38 bodova, a Keln je na 14. mestu sa 22 boda.

Majnc je minimalnim rezultatom pobedio Frajburg. Jedini gol postigao je Robin Kuason u 84. minutu meča.

Frajburg je osmi sa 34 boda, dok je Majnc na 16. mestu sa 21 bodom.