INTER GRABI KA TITULI: "Neroazuri" slomili Torino, Roma se obrukala u Parmi! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su na gostujućem terenu Torino sa 2:1, u utakmici 27. kola italijanskog prvenstva i stekli devet bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Milan.

Inter je poveo u 62. minutu kada je gol iz jedanaesterca postigao Romelu Lukaku, a izjednačio je Antonio Sanabrija u 70. minutu. Pobedu plavo-crnima doneo je Lautaro Martines pogotkom u 85. minutu.

Inter ima 20 pobeda i prvi je na tabeli sa 65 bodova, devet više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Milana, koji večeras dočekuje Napoli.

Torino je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno 11. u ligi i prvi je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 20 bodova ali iz 25 utakmica.

Fudbaleri Parme pobedili su na svom terenu Romu sa 2:0.

Golove su postigli Valentin Mihajla u devetom minutu i Ernani u 55. minutu iz jedanaesterca.

To je bila tek treća pobeda Parme koja je pretposlednja na tabeli sa 19 bodova.

Roma je pretrpela sedmi poraz i peta je na tabeli sa 50 bodova.

Ranije danas Bolonja je pobedila Parmu sa 3:1, kasnije igraju još Kaljari - Juventus.