NEMANJA MAKSIMOVIĆ IGRAO 49. MINUTA: Remi Hetafea i Elčea

Prinera

Fudbaleri Hetafea i Elčea odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 28. kola španske Primere.

Pere Milja je u 20. minutu doveo Elče u vodjstvo, a izjednačenje i bod Hetafeu doneo je Enes Unal u 61. minutu.

Ekipa Hetafea je u 84. minutu imala sjajnu priliku da stigne do sva tri boda, ali Anhel nije iskoristio penal.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović je igrao je do 49. minutu za tim Hetafea kada ga je zamenio Anhel.

Hetafe je trenutno na 14. mestu na tabeli sa 29 bodova, dok je Elče na 17. poziciji sa četiri boda manje.

U narednom kolu, Hetafe gostuje Osasuni, a Elče dočekuje Beti

Ekipa Nenada Lalatovića povela je u 17. minutu golom Arandjela Stojkovića sa penala, a samo minut kasnije u strelce se upisao i Veljko Simić posle greške igrača Indjije.

Indjija je tek u 93. minutu uspela da stigne do gola, a strelac je bio Bastajić sa bele tačke. Prethodno je rukom u kaznenom prostoru igrao Kovačević.

Vojvodina je upisala 17. pobedu u domaćem šampionata i treća je na tabeli sa 57 bodova, dok je Indjija na 17. poziciji sa 26 bodova.

Fudbaleri Čukaričkog slavili su protiv Mačve u gostima sa 2:1.

Mitar Ergelaš je u 14. minutu doneo vodjstvo Čukaričkom pogotkom glavom, izjednačio je Aleksandar Djoković u 30. minutu, a konačan rezultat postavio je Marko Rakonjac u 72. minutu.

Ekipa s Banovog brda je četvrta na tabeli sa 55 bodova, dok je Mačva pretposlednja sa 20 osvojenih bodova.

Fudbaleri Rada pobedili su na Banjici ekipu Radnika iz Surdulice sa 2:0, golovima Luke Gojkovića i Andrije Kaludjeroviča u 31, odnosno 67. minutu.

Rad je trenutno na 15. poziciji na tabeli sa 30 bodova, dok je Radnik i dalje sedmi sa 42 boda.

Najubedljiviju pobedu ostvario je Novi Pazar koji je na svom terenu bio bolji od Proletera sa 5:0.

Pazar je do svog najubedljivijeg trijumfa u elitnom rangu stigao golovima Danka Kikovića u osmom, Periše Pešukića u 22, Branislava Tomića u 28, Almira Aganspahića u 52. i Dušana Stoiljkovića u 54. minutu.

Proleter je osmi na tabeli sa 42 boda, dok je Pazar na 13. poziciji sa 33 boda.