NEDOVIĆ ŽESTOKO ODBRUSIO STRANCU KOJI JE UVREDIO SRBE Naš košarkaš našalio na Tviteru, pa oštro odgovorio na jednu SRAMNU PROZIVKU

bura na mrežama

Srpski košarkaš Nemanja Nedović pažljivo je ispratio okršaj naših fudbalera sa moćnom reprezentacijom Portugala.

Srbija je u drugom kolu kvalifikacija za Mundijal u Kataru dočekala sjajni Portugal, a meč je završen nerešeno 2:2.

Portugalci su posle 45 minuta igre imali ogromnu prednost (0:2), međutim, borbeni orlovi su za nešto manje od 15 minuta igre u nastavku uspeli da stignu do izjednačenja. U finišu meča viđena je nezapamćena drama. Ronaldo je u poslednjem minutu savladao Dmitrovića, ali je Stefan Mitrović praktično izvadio loptu iz gola u poslednjem momentu i nakon toga zaustavio šut Feliksa.

Portugalci su besneli jer sudija nije priznao gol, a slike Ronalda kako histeriše na terenu i demonstrativno odlazi u svlačionicu obišle su čitavu planetu.

Naravno, ovaj detalj nije promakao ni Nemanji Nedoviću, koji se našalio na Tviteru nakon utakmice