SA PORTUGALCIMA UVEK HAOS: Nekad je Skolari udario Ivicu, sad Ronaldo kukao na sudije VIDEO

nije prvi put

Duel fudbalera Srbije i Portugala glavna je tema u svim medijima, zbog nepriznatog gola Kristijana Ronalda u 93. minutu meča u Beogradu, ali i njegove reakcije, bacanja kapitenske trake i odlaska sa terena pre kraja.

Ronaldo je revoltiran nepriznavanjem gola, odmah digao frku, protestovao, ali je meč završen podelom bodova 2:2, pa tako posle dva kola kvalifikacione grupe A za plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine, Srbija i Portugal na vrhu tabele imaju po 4 boda.

Ovo nije prvi put da se na mečevima dve reprezentacije dešavaju ovakve scene i sporne situacije. Meč o kom se i danas priča, igran je 12. septembra 2007. godine u Portugalu bilo je 1:1.

Portugal je poveo u 11. minutu golom Simaa, a izjednačio je Branislav Ivanović u 87. minutu. Taj meč ostao je zapamćen po skandalu portugalskog selektora Luisa Filipea Skolarija, koji je udario našeg reprezentativca Ivicu Dragutinovića.