PIKSI NAJSREĆNIJI NA SVETU! NIKAD NISMO VIDELI OVAKVU PROSLAVU GOLA: Kako je selektor reagovao posle pogotka Mitrovića (VIDEO)

Tako se ide na Mundijal

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u gostima Azerbejdžan sa 2:1 golovima Aleksandra Mitrovića.

Srbija je tako posle tri kola vodeća reprezentacija u grupi A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

"Orlovi" su poveli u ranoj fazi golom Aleksandra Mitrovića i, čini se, bili na dobrom putu da lakše nego se očekivalo dođo do trijumfa. Međutim, Azerbejdžan je posle jednog nesmotrenog starta u kaznenom prostoru došao do izjednačenja iz penala u 59. minutu.

Kako Srbija u narednih 20-tak minuta nije uspevala da postigne gol, nervoza je bila sve veća, ali je u pravom trenutku sevnula Mitrovićeva levica i Srbija je u 81. minutu ponovo povela.

Kao da je pao kamen sa srca selektoru Draganu Stojkoviću, pa je veoma emotivno proslavio pogodak. Iskusni Piksi zna da su ovo utakmice u kojima se skupljaju vredni bodovi, ali i ostaje bez plasmana u slučaju kiksa.