NORVEŠKA POKORILA CRNU GORU: Hrvatska se mučila, Slovaci ŠOKIRALI Ruse! Belgija demonstrirala SILU, Turci prosuli mleko VIDEO

KATAR 2022

Odigrane su i preostale utakmice 3 kola kvalifikacija za SP u Kataru sledeće godine u grupama E, G, H

U Grupi G, Crna Gora je na svom terenu poražena od Norveške sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Aleksander Sorlot u 30. minutu.

U istoj grupi, Holandija je u gostima ubedljivo pobedila Gibrlartar sa 7:0, dok su Turska i Letonija odigrali nerešeno 3:3.

U Grupi H, Hrvatska je u Rijeci pobedila Maltu sa 3:0, golovima Ivana Perišića u 62, Luke Modrića iz penala u 76. i Josip Brekalo u 90. minuta.

Ranije danas u istoj grupi Kipar je kao domaćin pobedio Sloveniju sa 1:0, dok je večeras Slovačka na svom terenu bila bolja od Rusije sa 2:1.

U Grupi E, Belgija je na svom terenu deklasirala Belorusiju sa 8:0, dok je Vels pobedio Češku sa 1:0