OVAJ PROMAŠAJ BI VELJKA MOGAO SKUPO DA KOŠTA: Napadač Paunovićevog Readinga OVO nije pretvorio u gol VIDEO

SAMO BOD U DERBIJU

Fudbaleri Redinga propustili su veliku šansu da pobede Barnsli u direktnom duelu u borbi za plej of, pošto su remizirali 1:1.

Ekipa našeg tzrenera Veljka Paunovića je gostovala direktnom rivalu u borbi za plej of, a u 74. minutu, bek Barnslija nije video da je jedan igrač Redinga ostao u petercu, vratio je loptu ka svom golmanu i tako napravio stopostotnu šansu rivalu. Ipak, Lukas Žoao je promašio nemoguće, golman Barnslija je već bio savladan, gol je bio potpuno prazan, a on je uspeo da promaši.

Prethodno je Reding vodio od 34. minuta, posle sjajne duge lopte Rinomote preko celog terena, Ežaria je pogodio za 0:1.

Ipak, na isteku sata igre, Reding je napravio penal, a siguran sa 11 metara bio je Movat.

Reding je ostao šesti na tabeli sa 63 boda, Barnsli ima 65.