ČEKIĆARI JURE KA LIGI ŠAMPIONA: Pobeda Vest Hema za četvrto mesto na tabeli Premijer lige! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras na gostujućem terenu Vulverhempton sa 3:2, u utakmici 30. kola Premijer lige i popeli se na četvrto mesto na tabeli.

Vest Hem je poveo u šestom minutu golom Džesija Lingarda, a prednost je udvostručio Pablo Fornals u 14. minutu. Tri gola prednosti londonskoj ekipi doneo je Džerod Boven u 38. minutu, samo dva minuta pošto je ušao u igru.

Domaći su smanjili zaostatak u 44. minutu kada je strelac bio Leander Dendonker, a konačan rezultat postavio je Fabio Silva u 68. minutu.

Vest Hem sada ima 15 pobeda i četvrti je na tabeli sa 52 boda, bodom više od petoplasiranog Čelsija, a četiri boda manje od Lestera na trećem mestu.

Vulverhempton je nastavio niz bez pobede, a posle 13. poraza zauzima 14. mesto na tabeli sa 35 bodova.

Ranije danas Everton i Kristal Palas odigrali su nerešeno 1:1.