VEST HEM POSUSTAJE U BORBI ZA LIGU ŠAMPIONA: Njukaslu pripala goleada na Sent Džejms Parku! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu ekipu Vest Hema sa 3:2, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Njukasl je upisao devetu pobedu u šampionatu i 15. je na tabeli sa 35 bodova, dok je Vest Hem četvrti sa 55 osvojenih bodova.

Isa Diop je u 36. minutu pogodio sopstvenu mrežu i tako doneo vodjstvo Njuksalu, da bi se stvari za Vest Hem dodatno pogoršale u istom minutu pošto je Kreg Doson zaradio drugi žuti karton.

Domaći tim je u 41. minutu duplirao prednost pogotkom Žoelintona, ali je Vest Hem i sa igračem manje na terenu stigao do izjednačenja golovima Diopa u 73. i Džesija Lingarda u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Džo Vilok u 82. minutu.

Fudbaleri Njukasla u narednom kolu gostuju Liverpulu, dok će Vest Hem dočekati Čelsi.