BAJERN IZLEČIO RANE IZ PARIZA: Bavarci savladali Volfsburg! Srpski Ajntraht se obrukao protiv Mehengladbaha! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas u gostima ekipu Volfsburga sa 3:2, u utakmici 29. kola nemačke Bundeslige.

Bajern je upisao 21. pobedu u šampionatu i prvi je na tabeli sa 68 bodova, odnosno ima sedam bodova više u odnosu na drugoplasirani Lajpcig, dok je Volfsburg treći sa 54 osvojena boda.

Ekipa Bajerna je povela sa 2:0 golovima Džamala Musijale u 15. i Maksima Čupo-Motana u 24. minutu, da bi Vout Veghorst u 35. minutu smanjio prednost gostuju.

Samo dva minuta kasnije Musijala je svojim drugim golom na meču ponovo doneo Bajernu dva gola prednosti, a konačan rezultat postavio je Maksimilijan Filip u 54. minutu.

Fudbaleri Borusije Menhengladbah su na svom terenu slavili protiv Ajntrahta sa ubedljivih 4:0. Strelci za pobednički tim bili su Matijas Ginter u desetom, Jonas Hofman u 60, Rami Bensebajini u 67. i Hanes Volf u 95. minutu.

Srpski reprezentativci Luka Jović i Filip Kostić odigrali su ceo meč za Ajntraht.

Ajntraht je četvrti na tabeli sa 53 boda, dok je Gladbah sedmi sa deset bodova manje.

U preostala dva meča, Frajburg je pobedio Šalke sa 4:0, dok na meču Augsburga i Arminije Bilefeld nije bilo golova.