KIKS NEROAZURA: Inter bez pobede protiv Specije, Juventus slavio protiv Parme!

SERIJA A

Fudbaleri Specije i Intera odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je poveo 12. minutu golom Dijega Farijasa, a izjednačenje Interu doneo je Ivan Perišić u 39. minutu.

Inter je prvi na tabeli italijanskog šampionata sa 76 bodova, dok je Specija na 15. poziciji sa 33 osvojena boda.

Fudbaleri Juventusa slavili su na svom terenu protiv Parme sa 3:1.

Parma je povela u 25. minutu pogotkom Gastona Brugmana, ali je Juventus preokrenuo rezultat golovima Aleksa Sandra u 43. i 47. minutu, da bi konačan rezultat postavio Matijs de Liht u 68. minutu.

Juventus je upisao 19. pobedu u sezoni i trenutno je treći na tabeli sa 65 bodova, odnosno ima samo bod manje od Milana, dok je Parma pretposlednja sa 20 bodova.

Fudbaleri Samprodije pobedili su u gostima Krotone sa 1:0, a istim rezultatom u gostima slavio je i Kaljari protiv Udineze.

Meč Bolonje i Torino završen je rezultatom 1:1, a bodove su podelili i Djenova i Benevento koji su odigrali 2:2.