NOVI ŠOK ZA ŠAMPIONA ENGLESKE: Njukasl uzeo bod Liverpulu u nadoknadi vremena! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula i Njukasla odigrali su danas na Enfildu nerešeno 1:1, u meču 33. kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo već u trećem minutu sjajnim golom Mohameda Salaha. Egipćanin je lepo primio loptu u kaznenom prostoru, okrenuo se i "zakucao" loptu u mrežu.

Liverpul je propustio priliku da već u prvom poluvremenu reši pitanje pobednika na ovom meču, pošto igrači Jirgena Klopa nisu iskoristili nekoliko dobrih šansi.

Promašivali su Diogo Žota, Sadio Mane, a najbolju šansu nije iskoristio Salah u 37. minutu, odnosno njegov pokušaj je zaustavio Martin Dubravka.

U nastavku meča gostima je u drugom minutu nadoknade vremena poništen gol, nakon gledanja VAR-a zbog igranja rukom Kaluma Vilsona.

Njukasl je, ipak, stigao do boda golom Džoa Viloka u šestom minutu nadoknade vremena.

Liverpul je šesti na tabeli sa 54 boda, dok je Njukasl na 15. mestu sa 36 bodova.

U sledećem kolu Premijer lige, Liverpul gostuje Mančester junajtedu, a Njukasl dočekuje Arsenal