REMI LAZOVIĆA I EKIPE: Verona vodila, na kraju jedva izvukla bod protiv Specije!

SERIJA A

Fudbaleri Verone i Specije odigrali su danas u Veroni nerešeno 1:1, u meču 34. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je do vodstva mogao u četvrtom minutu, ali je nakon gledanja VAR-a zbog ofsajda poništen gol Kevina Lazanje.

Verona je do gola došla preko Edija Salseda u 46. minutu na asistenciju Darka Lazovića, a bod gostima doneo je Rikardo Saponara u 86. minutu meča.

Lazović je odigrao ceo meč za Veronu, a Ivan Ilić je za domaći tim igrao od 65. minuta.

Na tabeli Serije A Verona je 10. sa 42 boda, dok je Specija na 15. mestu sa 34 boda.