ZNA SE KO JE KRALJ ČIZME! Bivši šampion, u meču punom kontroverza, savladao novog i došao do važna 3 boda! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu Inter sa 3:2, u pretposlednjem, 37. kolu italijanske Serije A.

Golove za Juventus postigli su Kristijano Ronaldo u 24. i Huan Kvadrado u trećem minutu nadoknade poluvremena i 88. minutu iz penala.

Strelci za Inter bili su Romelu Lukaku 35. i Djordjo Kijelini autogol u 83. minutu.

Na obe strane pokazan je po jedan crveni karton, kod Juventusa je isključen Rodrigo Betankur u 55. minutu, dok je kod Intera isključenje zaradio Marselo Brozović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Juventus četvrti sa 75 bodova, dva više i utakmicom više od petoplasiranog Napolija, dok je Inter od ranije obezbedio šampionsku titulu i trenutno ima 88 poena.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Bolonji, dok će Inter dočekati Udineze.