PREMIJER LIGA: Pobede Aston Vile, Njukasla i Evertona, rasplet za mesto u Ligi Evrope u poslednjem kolu!

DRAMA NA OSTRVU

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Totenhem u gostima sa 2:1, u pretposlednjem, 37. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Totenhem golom Stivena Bergvejna u osmom minutu, da bi Aston Vila izjednačila autogolom Serhia Regilona u 20. minutu.

Pobedu Aston Vili doneo je Oli Votkins golom u 39. minutu.

Totenhem je šesti sa 59 poena, dok je Aston Vila 11. sa 52 boda.

U poslednjem kolu Totenhem će gostovati Lesteru, dok će Aston Vila dočekati Čelsi.

U istom terminu Njukasl je na svom terenu pobedio Šefild junajted sa 1:0.

Pobedonosni gol za Njukasl postigao je Džo Vilok u ;četvrtom minutu nadoknade poluvremena.

Njukasl je 15. sa 42 poena, dok je Šefild na poslednjem, 20. mestu sa 20 bodova.

U narednom kolu, Njukasl će gostovati Fulamu, dok će Šefild dočekati Barnli.

Pobedu na svom terenu ostavario je Everton koji je pobedio Vulverhempton sa 1:0, golom Rišarlisona u 48. minutu.

Everton je osmi sa 59 poena, dok je Vulverhempton 12. sa 45 bodova.

U narednom kolu, Everton će gostovati Mančester sitiju, dok će Vulverhempton dočekati Mančester junajted.