Novi Pazar uzeo bod u Kragujevcu

Superliga Srbije

Gosti iz Novog Pazara su posle odličnog starta u šampionatu i ubedljive pobede protiv niškog Radničkog (3:0), bili nadomak osvajanja nova tri boda, pošto su do samog finiša vodili golom Admira Rašcića još od 18. minuta

KRAGUJEVAC - Fudbaleri Radničkog i Novog Pazara igrali su u Kragujevcu nerešeno 1:1 (0:1) u prvoj utakmici 2. kola prvenstva Srbije.

Gosti iz Novog Pazara su posle odličnog starta u šampionatu i ubedljive pobede protiv niškog Radničkog (3:0), bili nadomak osvajanja nova tri boda, pošto su do samog finiša vodili golom Admira Rašcića još od 18. minuta.Kada je na pomolu bio drugi uzastopni poraz Radničkog ove sezone, Kragujevčani su iščupali bod pogotkom Miloša Tintora u drugom minutu sudijske nadoknade posle kornera.

U subotu je na programu pet utakmica Superlige Srbije u kojima sastaju Hajduk Kula - Radnički Niš, OFK Beograd - Sloboda, Smederevo - Javor, Spartak - Vojvodina (17.30), Donji Srem - Partizan (20), dok u nedelju igraju Jagodina - OFK Beograd (17) i Crvena zvezda - Rad (20).