NEJMAR SE OBRUKAO KAO NIKAD PRE! Brazilski as promašio PRAZAN GOL i sada se ceo svet sprda s njim! VIDEO

ŠTA URADI ČOVEK?!

Brazil je posle preokreta savladao Kolumbiju rezultatom 2:1 u četvrtom kolu grupe B i tako izborio plasman u četvrtfinale Kopa Amerika.

Kolumbija je povela u 10. minutu posle fenomenalnih makazica Dijaza, Brazil je izjednačio u 78. preko Roberta Firmina, a konačan rezultat postavio je Kazemiro u 10. minutu sudijske nadoknade.

Nejmar

Brazil je mogao i ranije do izjednačenja, da je Nejmar u 68. minutu zatresao mrežu Ospine iz stopostotne prilike, međutim, Brazilac se propisno obrukao.

Nejmar je predriblao golmana Kolumbije Ospinu, imao je ispred sebe prazan gol, ali pogodio je stativu.