NIJE POSTIGAO GOL ŠEST GODINA, A ONDA DVA U ISTOJ SEKUNDI! Benzema uradio NAJNEVEROVATNIJU stvar ikada: Kao PREDSKAZANJE!

euro 2020

Karim Benzema se nakon šest godina vratio u reprezentaciju Francuske

Zbog poznate seks afere bio je u nemilosti seletora Dešampa, a nakon povratka u ancionalni tim, protiv Portugala je konačno zatresao mrežu i to dva puta.

Međutim dogodila se neverovatna, skoro bizarna slučajnost.

Naime on je jedan gol postigao pred kraj prvog dela, a drugi na startu drugog poluvremena.

Međutim, ono što je fantastični centarfor uradio beleži se kao možda i najneverovatnija stvar koja se ikada desila

On je to uspeo da uradi u - istom minutu i sekundi ! I prvi i drugi pogodak postignut je onda kada je na semaforu pisalo 46:44.

U prvom delu je to bilo u nadoknadi prvog poluvremena, kada je Karim izveo penal i pogodio gol Rui Patrisija u datom minutu, dok je odmah na početku drugog dela igre postigao i vodeći gol, upravo u isto vreme.