ZVEZDINA TRI KOMADA ZA TREĆU U NIZU: Crveno-beli ubedljivo savladali rumunski Arđeš i nastavili seriju pobeda u Austriji! VIDEO

PRIPREME

Fudbaleri Crvene zvezde savldali su rumunski Arđeša sa 3:0 na trećoj prijateljskoj utakmici na poripremama u Austriji

Golove za Zvezdu su postigli Veljko Nikolić u 14. i Nikola Krstović u 62. i 89. minutu.

Crveno belima ovo je bila treća na pobeda na isto toliko mečeva na pripremama u Austriji.

Zvezda će generalnu probu pred start sezone imati 8. jula protiv austrijskog Šturma.

1 / 7 Foto: Starsportphoto

KRAJ MEČA

DRUGO POLUVREME:

90.minut - Utakmica je završena.

89. minut - GOOL, 3:0, Krstović, sjajnu akciju po levom boku Degeneka i Vukanovića ladi napadač je krunisao svojim drugim pogotkom na meču

- Poslednjih desetak minuta u igri će provesti i Nenad Krstičić, povratnik u redove šampiona Srbije.

- Stanković je izvršio još šest izmena.

Izašli su Milan Borjan, Strahinja Eraković, Aksel Bakajoko, Milan Rodić, Seku Sanogo i Veljko Nikolić, a na terenu su sada Miloš Gordić, Slavoljub Srnić, Srđan Babić, Radovan Pankov, Njegoš Petrović, Aleksa Matić.

62. minut - GOOL 2:0, Krstović, primio je napadač Zvezde loptu na dvadesetak metara od gola Arđeša, naciljao i pogodio malu mrežu nemoćnog golmana rumunske ekipe.

- Na poluvremenu su napravljene tri izmene u Crvenoj zvezdi. Igru su napustili Gejlor Kanga, Filipo Falko i Milan Pavkov, a u igri su Nikola Stanković, Aleksa Vukanović i Nikola Krstović.

46. minut- Počelo je drugo poluvreme

Crvena zvezda

PRVO POLUVREME:

45. minut - Završeno je prvo poluvreme

30. minut - Zvezda ima inicijativu, Rumuni uglavnom prete iz prekida.

13. minut - GOOL, 1:0, Nikolić! Probila je Zvezda odbranu Rumuna preko desnog boka, kombinacijom Falko-Bakajoko.Lopta je nakon ubacivanja u šesnaesterac stigla do Veljka Nikolića koji se sjajnom fintom oslobodio i prezicnim udarcem pogodio mrežu Rumuna.

1. minut - Utakmica je počela

Dejan Stanković odlučio se za sledeću postavu:

Borjan - Bakajoko, Degenek, Eraković, Rodić - Sanogo, Nikolić - Falko, Kanga, Gavrić - Pavkov

Zvezda je u prve dve utakmice savaladala austrijski GAK sa 4:0 i grčki Aris sa 2:1

U prvoj utakmici šef stručnog štaba Dejan Stanković podelio je minutažu svima po 45 minuta, dok je protiv Arisa već počeo da kristališe prvu postavu, pa su igrači na terenu proveli 60, 65 minuta.