Pepe završio u bolnici posle sudara sa Kasiljasom

Pepe se u 42. minutu meča sudario sa golmanom Ikerom Kasiljasom prilikom intervencije nakon koje je Valensija golom Žonasa izjednačila rezultat

MADRID - Defanzivac Reala iz Madrida, portugalski reprezentativac Pepe, prebačen je u bolnicu zbog povrede zadobijene na večerašnjoj utakmici 1. kola prvenstva Španije protiv Valensije (1:1). Pepe se u 42. minutu meča sudario sa golmanom Ikerom Kasiljasom prilikom intervencije nakon koje je Valensija golom Žonasa izjednačila rezultat, a oba igrača "kraljevskog kluba" ostala su da leže na terenu.

Kasiljas je nastavio utakmicu, dok je Pepe zbog snažnog udarca u glavu odveden na ispitivanje. Testiranjem je utvrđeno da nema nikakvog oštećenja mozga, ali će taj fudbaler provesti u bolnici naredna 24 sata. "Pepe je u bolnici, videćemo kako napreduje. On je važan igrač za nas, ali je njegovo zdravlje ipak najvažnije", rekao je napadač Reala i Pepeov saigrač iz reprezentacije Portugalije, Kristijano Ronaldo.