POGLEDAJTE GOLČINU IZ SLOBODNJAKA! Katai drugi put pogodio i krunisao sjajno Zvezdino poluvreme VIDEO

majstorija

Drugim golom na meču Aleksandar Katai je u 42. minuu trasirao put fudbalerima Crvene zveude, ne samo ka trijumfu nad Kairatom, već i plasmanu u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Katai je pogodio iz slobodnog udarca i doneo Zvezdi vođstvo od 3:0.

Katai je prvim golom u devetom minutu načeo protivnika, deset minuta kasnije Dioni je povrćao na 2:0, a drugim golom na meču, Katai je stavio tačku na sjajno prvo poluvreme tima trenera Dejana Stankovića.

Ukoliko prođe Kairat, naredni rival Crvene zvezde biće moldavski Šerif, koji je u revanšu pobedio Alaškert sa 3:1, i ukupnim rezultatom 4:1 prošao dalje.