DŽAKA POGURAO ARSENAL KA PROVALIJI! Slavni klub u dubokom KANALU: Građani se IGRALI sa tobdžijama, pukla PETARDA! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Arsenal sa 5:0, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Aktuelni šampion poveo je u sedmom minutu golom Ilkaja Gundogana, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Feran Tores. Treći pogodak za domaće postigao je Gabrijel Žezus, a zatim je strelac bio Rodri.

Konačan rezultat postavio je Tores, svojim drugim golom na utakmici, u 84. minutu.

Arsenal je od 35. minuta igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Granit Džaka pošto je startovao sa obe noge na Žoaa Kansela.

Arsenal

Siti je sada prvi na tabeli sa šest bodova.

Arsenal je danas samo imao jedan šut ka golu, ali on nije išao u okvir gola

Arsenal

Ekipa je poslednja na tabeli posle sva tri poraza na početku šampionata, uz gol razliku 0:9.