REMI PO MERI DOMAĆINA: Ukrajina i Kazahstan podelili bodove u kvalifikacija za SP!

četvri remi

Fudbaleri Kazahstana i Ukrajine odigrali su danas u Nursultanu nerešeno 2:2, u meču četvrtog kola Grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Gosti su poveli u drugom minutu preko Romana Jaremčuka, a izjednačenje domaćoj selekciji doneo je Ruslan Valiulin u 74. minutu meča.

Ukrajina je do novog vodjstva došla u nadoknadi vremena, kada je Danil Sikan u trećem minutu bio precizan, a bod Kazahstanu drugim golom na meču donosi Valiulin u šestom minutu nadoknade.

Na tabeli Grupe D Ukrajina je druga sa četiri boda, iz četiri meča, dok je Kazahstan iz tri utakmice upisao dva boda, i nalazi se na četvrtom mestu.

Kasnije danas u istoj grupi igraju selekcije Francuske i Bosne i Hercegovine.