BILI HIT KVALIFIKACIJA, A SADA IM AUTSAJDER POKVARIO SNOVE: Jermenija gubi korak za Mundijal, možda naleti na Piksijevu Srbiju!

KATAR 2022

Fudbaleri Jermenije neprijatno su iznenadili svoje navijače odigravši samo nerešeno 1:1 na svom terenu protiv Lihtenštajna.

Jermeni su do septembarskog kvalifikacionog ciklusa bili hit kvalifikacija sa sve tri pobede, a potom su u tri meča osvojili samo dva boda.

Ako su remi na gostovanju Makedoniji i ubedljiv poraz protiv Nemačke bili očekivani, gubitak dva boda na svom terenu protiv potpunog autsajdera svakako nisu.

Poveli su domaći u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Henrika Mktarijana iz penala koji je skrivio Sele.

Dominirali su i u drugom poluvremenu, ali i primili gol iz prve šanse

U 80. minutu Noa Frik je pobegao odbrani i doneo prvi bod Lihtenštajnu u ovim kvalifikacijama.

Jermenija i dalje ima dobre šanse da se domogne baraža, gde bi eventualno da se sasatane sa reprezentacijom Srbije.