REMI PO MERI ZVEZDE: Rivali crveno-belih podelili plen, Vest Hem pokorio Zagreb, Sergej poražen u Istanbulu!

LIGA EVROPE

Fudbaleri Mitjilanda i Ludogoreca, protivnici Crvene zvezde u F grupi Lige Evrope odigrali su nerešeno, 1:1 (1:1).

Domaćin je poveo golom Isaksona u 3. minutu, a izjednačio je Despotov u 32. minutu

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat ove utakmice.

Drugi deo protekao je uglavnom u znaku danske ekipe koja je imala tri dobre prilike,ali nije uspeo da dođe do pobede.

Dinamo je u Zagrebu ugostio Vest Hem i izgubio rezultatom 2:0

Englezi su postigli po gol u oba dela meča i tako rastužili publiku na "Maksimiru".

Golove su postigli Majkl Antonio u 22 i Deklan Rajs u 50 minutu

Lacio je poražen na gostovanju Galatasaraju sa 1:0, i to autogolom golmana Strakoše u 67. minutu.

Sergej Milinković-Savić je na terenu bio od 56. minuta.

REZULTATI:

Bajer L. - Ferencvaroš 2:1 (1:1) Palasios 37, Virc 69 - Mae 8 Betis - Seltik 4:3 (2:2) Miranda 32, Huanmi 32, 53, Iglesijas 51 - Ajeti 15, Juranović 27, Ralston 87 C. zvezda - Braga 2:1 (0:0) Rodić 75, Katai 85p - Galeno 76 Dinamo (Z) - Vest Hem 0:2 (0:1) Antonio 22, Rajs 50 Galatasaraj - Lacio 1:0 (0:0) Strakoša 67ag Lokomotiva (M) - Marsej 1:1 (0:0) Kerk 89 - Under 59 Mitjiland - Ludogorec 1:1 (1:1) Isaksen 3 - Despodov 32 Rapid Beč - Genk 0:1 (0:0)