NOVA POBEDA EKIPE SAŠE ILIĆA: Čukarički u oslabljenom sastavu na Brdu savladao Spartak iz Subotice

SUPERLIGA

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Spartak sa 2:1, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 15. minutu golom Djordja Jovanovića, a Spatak je izjednačio u 34. minutu pogotkom Andreja Todoroskog. Beogradska ekipa pobedila je augogolom Mihajla Ivančevića u 63. minutu.

Čukarički sada ima četiri pobede i sa 14 bodova zauzima peto mesto na tabeli. Spartak je poslednje dve utakmice bez pobede i ima 12 bodova na sedmom mestu.

U drugoj današnjoj utakmici fudbaleri Mladosti pobedili su kao gost Proleter sa 3:2 i ostvarili prvu pobedu u prvenstvu.

Ekipa iz Lučana je poslednja na tabeli sa četiri boda, a Proleter ima bod više na pretposlednjem mestu.

Od 18.30 igraju Voždovac i Radnički 1923.