BRUKA MIHINE EKIPE: Džeko i Inter u Milanu PREGAZILI Bolonju!

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu u Milanu Bolonju sa 6:1, u utakmici četvrtog kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Inter je poveo u šestom minutu golom Lautara Martinesa, a prednost je udvostručio Milan Škrinjar u 30. minutu. Četiri minuta kasnije gol je postigao i Nikolo Barela, a strelac četvrtog kola bio je Matijas Vesino u 54.

Siniša Mihajlović

Posle toga dvostruki strelac bio je Edin Džeko, koji je golove postigao u 63. i 68. minutu. Jedini gol za Bolonju postigao je Artur Teate u 89. minutu.

Inter ima tri pobede i prvi je na tabeli sa 10 bodova.

Bolonja, koju sa klupe predvodi srpski trener Siniša Mihajlović, pretrpela je prvi poraz i sedma je na tabeli sa sedam bodova.

Ranije danas Fjorentina je pobedila Djenovu sa 2:1, a večeras igraju Salernitana i Atalanta.