ŽEZUS SRUŠIO PRVAKA EVROPE: Veliki ostrvski derbi pripao Sitiju, Tuhelovom Čelsiju se nije isplatilo čekanje (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija slavili su nad Čelsijem sa 1:0 u meču šestog kola engleske Premijer lige.

Jedini gol na utakmici postigao je Gabrijel Žesus u 53. minutu susreta.

Kanselo je loptu u kaznenom prostoru dodao Brazilcu se sjajno zagradio i stvorio sebi prostora za udarac.

Romelu Lukaku je deset minuta kasnije postigao izjednačujući gol, ali je on poništen pošto je asistent Kai Haverc bio u ofsajdu u trenutku prijema lopte.

U nastavku utakmice Siti je nastavio sa napadima, dok je sa druge strane Čelsi odlučio da sačeka priliku, ali se čekanje nije isplatilo.