NA DEBIJU POSTIGAO GOL! Maldinijev sin doneo pobedu Milanu protiv Specije u svoj prvom nastupu! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su danas na gostujućem terenu Speciju sa 2:1, u utakmici šestog kola Serije A i popeli se na prvo mesto na tabeli.

Milan je poveo u 48. minutu golom Danijela Maldinija, a izjednačio je Danijele Verde u 80. Pobedu "roso-nerima" doneo je Braim Dijas pogotkom u 87. minutu.

Milan sada ima pet pobeda i 16 bodova na prvom mestu na tabeli, bod više, ali i utakmicu više od drugoplasiranog Napolija.

Specija je pretrepela drugi uzastopni poraz, ukupno četvrti u ligi i zauzima 17. mesto na tabeli sa četiri boda.

Kasnije igraju Inter - Atalanta i Djenova - Verona.