OBA GOLA U NADOKNADI VREMENA: Brajton u 95. minutu stigao do boda protiv Kristal Palasa i nastavio sa sjajnim rezultatima! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona odigrali su večeras nerešeno 1:1, u šestom kolu engleske Premijer lige.

Vodeći gol za Kristal Palas postigao je Vilfred Zaha iz penala u drugom minutu nadoknade poluvremena, da bi izjednačenje Brajtonu doneo Nil Mope golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Srpski internacionalac Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta za Kristal Palas.

Kristal Palas je 15. sa šest bodova, dok je Brajton šesti sa 13 poena.

U narednom kolu, Kristal Palas će dočekati Lester, dok će Brajton ugostiti Arsenal.