GROF SRUŠIO ŠAMPIONA RUSIJE: Bivši trener Crvene zvezde sa Arsenalom uzeo meru skupocenom ZENITU u 90. minutu! (VIDEO)

tula u transu

Miodrag Božović preporodio "topdžije" iz Tule

Tula slavi Grofa Božovića! Njegov Arsenal napravio je najveće iznenađenje u prvenstvu Rusije, pobedio je šampiona Rusije Zenit iz Sankt Peterburga, rezultatom 2:1 i to golom u 90. minutu.

Strelac pobedonosnog pogotka za četu Miodraga Božovića bio je Kings Kangva iz Zambije u 90. minutu. Vodio je Arsenal od 53. minuta golom Zurika Davitašvilija, ali je izjednačenje Zenitu doneo Artjom Dzjuba.

I kada su svi na stadionu u Tuli mislili da će doći do podele bodova, tako nije mislio Kings Kangva koji je rezantnim udarcem pogodio gornji desni ugao gola ekipe iz Sankt Peterburga.

Arsenal je sada na 12. poziciji tabele ruskog fudbalskog prvenstva sa 12 bodova, a u narednom kolu, sledeće subote, Miodrag Grof Božović gostuje Rostovu.