DINAMO SE KUNE U SRBINA! Ludnica u hrvatskom derbiju: Srpski golgeter vratio Dinamo iz ponora! VIDEO

ZABLISTAO

Fudbaleri Rijeke i zagrebačkog Dinama remizirali su 3:3 u derbiju hrvatskog šampionata.

Utakmica je bila fantastična, a Rijeka je prokockala tri gola prednosti na poluvremenu

I to zahvaljujući srpskom napadaču Komnenu Andriću, koji je postigao izjednačujući gol osam minuta pre kraja.

Riječani su vodili 3:0 posle blistavih 45 minuta kada su pogađali Josip Drmić dva puta i jednom Darko Velkovski i činilo se da neće biti dileme oko pobednika.

Međutim, Dinamo je dobio dva penala u periodu od samo sedam minuta i oba je realizovao Bruno Petković.

Jurio je hrvatski šampion izjednačenje, VAR je poništio Mislavu Oršiću gol, a onda je bivši napadač OFK Beograda Komnen Andrić doneop veliki bod " modrima"

Ušao je na poluvremenu i u samom finišu postigao jako bitan gol, drugi u sezoni i to tek na drugom meču.

Do sada je imao epizodnu ulogu u zagrebačkom klubu, pa mu ovaj gol možda promeni status u klubu.