ZLATAN SE VRAĆA NA TEREN?! Italijani pišu da Ibrahimović počinje utakmicu protiv Bolonje

SERIJA A

Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović počeće utakmicu protiv Bolonje i prvi put posle pet meseci biće u prvoj postavi.

Kako je prenela Gazeta delo Sport, trener Stefano Pioli najverovatnije će ubaciti Ibrahimovića u prvi tim za utakmicu u subotu od 20.45 u Bolonji.

Švedski napadač je poslednji put bio starter 5. maja, u utakmici protiv Juventusa (3:0).

On je tokom te utakmice povredio koleno, zbog čega je propustio Evropsko prvenstvo i nekoliko utakmica na početku sezone.

Ibrahimović je ove sezone ukupno odigrao tri utakmice u svim takmičenjima. U svakom meču ulazio je sa klupe, a postigao je gol protiv Lacija na San Siru, u pobedi od 2:0.

On je u utorak odigrao 32 minuta protiv Porta (0:1) u Ligi šampiona, kada je u drugom poluvremenu zamenio Olivijea Žirua.

Posle osam kola u Seriji A, Milan je drugi na tabeli sa 22 boda, dva manje od vodećeg Napolija. Bolonja je osma sa 12 bodova.