BRĐANI UNIŠTILI TIM IZ SLANE BARE: Čukarički ubedljiv protiv Proletera u Superligi

demonstracija sile

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras na svom terenu ekipu Proletera sa 6:1, u meču 14. kola Super lige Srbije.

Nemanja Tošić je glavom u četvrtom minutu doneo prednost domaćoj ekipi, a rezultat je povećao Marko Rakonjac u 31. minutu. Prednost domaćih smanjio je u 33. minutu Evandro da Silva.

U nastavku meča Čukarički je postigao još četiri gola. Asmir Kajević je bio precizan sa penala u 51. minutu, Rakonjac je svoj drugi gol postigao osam minuta kasnije, a u 62. minutu u strelce se upisao i Stefan Šapić.

Poslednji gol na utakmici postigao je Mihajlo Baić u 75. minutu.

Čukarički je treći na tabeli Super lige Srbije sa 25 bodova, dok je novosadski klub na osmom mestu sa 17 bodova.

Beogradski tim u narednom kolu gostuje vodećem Partizanu, a Proleter dočekuje gradskog rivala ekipu Vojvodine.