DOMAĆIN PRIKOVAN ZA DNO: Selta ubedljiva protiv Hetafea!

la liga

Fudbaleri Selte pobedili su večeras na gostujućem terenu Hetafe sa 3:0, u utakmici 10. kola španskog prvenstva.

Selta je povela u 55. minutu golom Santija Mine, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Jago Aspas. Konačan rezultat postavio je Mina, svojim drugim golom na utakmici u 73. minutu.

Domaći Hetafe utakmicu je završio sa desetoricom pošto je u 63. minutu crveni karton dobio Džene. U 81. minutu isključen je i rezervni igrač Hetafea Čema, zbog nesportskog ponašanja.

Ekipa iz Viga prekinula je niz od dva poraza i posle treće pobede u prvenstvu popela se na 14. mesto na tabeli sa 10 bodova.

Hetafe je uz Levante jedina ekipa bez pobede u Primeri ove sezone i poslednji je na tabeli sa dva boda, koje je osvojio u prethodne dve utakmice.