PONOVO SU POKAZALI KOLIKO IMAJU PERSPEKTIVAN TIM: Fudbaleri Betisa pobedili Valensiju

PRIMERA

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na svom terenu Valensiju sa 4:1, u utakmici 11. kola španskog prvenstva.

Betis je poveo sa dva gola Borhe Iglesijasa, prvi je postigao iz jedanaesterca u 14. minutu, a drugi u 30. minutu. Valensija je smanjila zaostatak pogotkom Gabrijela Pauliste u 39. minutu, a zatim je strelac za domaći tim bio Herman Peselja u 61. minutu.

Konačan rezultat postavio je Huanmi golom u 68. minutu.

Posle šeste pobede u prvenstvu Betis se popeo na treće mesto na tabeli sa 21 bodom.

Valensija je nastavila niz bez pobede i posle četvrtog poraza zauzima 11. mesto na tabeli sa 13 bodova.